Byłem synem Saddama Husajna

Locked Up Abroad: Son of Saddam, Wielka Brytania 2012

Historia irackiego żołnierza Latifa Yahia, który pewnego dnia zostaje wezwany do pałacu. Od tego czasu musi pracować jako sobowtór najstarszego syna Husajna, Udaja, gdyż jest do niego podobny.

 • Czas trwania: 55 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Byłem synem Saddama Husajna w telewizji

ZwińRozwiń
 • Poniedziałek 20.10.2014 03:15

  TVP 1

 • Wtorek 08.01.2013 01:35

  TVP 1

 • Poniedziałek 07.01.2013 21:35

  TVP 1

Opis programu

ZwińRozwiń

Historia irackiego żołnierza Latifa Yahia, który walczył na wojnie iracko-irańskiej. Pewnego dnia zostaje wezwany do pałacu. Tutaj dowiaduje się, że ma pracować jako sobowtór najstarszego syna Husajna, Udaja, gdyż jest do niego bardzo podobny. Nie ma wyboru. Musi też zerwać więzi z rodziną. Odbywa szkolenie - specjalny kurs bycia Udajem. Wiele razy jest o krok od śmierci. Jest świadkiem okrucieństwa, morderstw i gwałtów, których Udaj i jego współpracownicy się dopuszczają. Ucieczka jest wyborem pomiędzy życiem a śmiercią.

Niezwykła historia Irackiego żołnierza Latifa Yahia, który walczył w wojnie iracko - irańskiej. Gdy pewnego dnia zostaje wezwany do pałacu, dowiaduje się, że ma pracować jako sobowtór najstarszego syna Saddama Husajna, wyjątkowo okrutnego Udaya. Ponieważ jest do niego uderzająco podobny, nie ma wyboru. Musi wykonywać rozkazy i zerwać więzi z rodziną. Latif przechodzi specjalne szkolenie, podczas którego zgłębia tajemnice Udaya, uczy się, jak być synem Husajna. Wiele razy niemal ociera się o śmierć. Jest świadkiem okrucieństw, morderstw i gwałtów, jakich dopuszcza się bezwzględny Uday oraz jego współpracownicy. Końcowa ucieczka staje się wyborem pomiędzy życiem a śmiercią.

Komentarze

Skomentuj
 • nemeziz (gość)

  ogłądałem ten udej to był kawał skurwysyna i do tego psychol dobrze że jankesi go ubili

  31.10.2013 16:28
 • jacenty (gość)

  naftowe swiry i psychole, swietnie ukazuje koszmar Iraku za panowania mordercy husseina, dobrze ze Ameryka rozwalila to barachlo

  07.01.2013 23:23
 • marta (gość)

  okrtune. 'sobowtor diabla' - polecam

  06.01.2013 17:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×