Cena seksu

The Price of Sex, USA 2011

Autorka postanowiła z bliska przyjrzeć się podziemiu seks-biznesu. Długo nawiązywała kontakty, realizowała potajemne zdjęcia, podróżowała powszechnymi szlakami przerzutu "żywego towaru".

  • Czas trwania: 49 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Mimi Chakarova

Cena seksu w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Mimi Chakarova Autor
  • Mimi Chakarova Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Europę Środkowo-Wschodnią cały czas opuszczają młode kobiety. Liczą na pracę za granicą, najczęściej jako kelnerki. Szantażowane i zastraszane trafiają jednak do domów publicznych i seks-klubów. Bieda i desperacja cały czas napędzają ten proceder, wespół z przemocą i korupcją. Pochodząca z Bułgarii reżyserka postanowiła z bliska przyjrzeć się podziemiu seks-biznesu. Śledząc przypadki swoich rozmówczyń, Chakarova długo nawiązywała kontakty, realizowała potajemne zdjęcia, podróżowała powszechnymi szlakami przerzutu "żywego towaru"

Po upadku komunizmu Mieszkańcy Europy Wschodniej ruszyli na Zachód w pogoni za marzeniami o wolności i lepszym życiu, zostawiając za sobą świat, który znali. Prowincjonalne miasteczka i wsie Ukrainy, Mołdawii i Bułgarii wyludniły się kto mógł, szukał pracy za granicą. Wśród wyjeżdżających było wiele młodych dziewczyn, które przez swoją naiwność i brak perspektyw stały się łatwym łupem dla handlarzy żywym towarem.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×