Chcę zmienić swoje ciało

I Want to Change My Body, Wielka Brytania 2012

Film śledzi losy 30 osób, które, egzystując w społeczeństwie w kryzysie samoakceptacji, decydują się na ingerencję i zmianę ciała oraz życia. Używając podręcznych kamer, będą one filmowały przemianę.

  • Gatunek: Film dokumentalny

Chcę zmienić swoje ciało w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Dokument śledzi losy 30 osób, które, egzystując w społeczeństwie w kryzysie samoakceptacji, decydują się na ingerencję i zmianę ciała oraz całego życia. Używając podręcznych kamer, będą one filmowały sześciomiesięczną przemianę. Od ekstremalnej operacji odchudzającej po zabieg powiększenia piersi i przeszczep włosów - zabiorą widzów w podróż pełną obaw, ekscytacji, radości i presji, jakiej doświadczają, dążąc do ideału.

Zaskakujący i oryginalny dokument, w którym młodzi Brytyjczycy mający obsesję na punkcie wyglądu zwracają kamery na siebie samych. "Chcę zmienić swoje ciało" śledzi 30 osób, które egzystując w społeczeństwie w kryzysie samoakceptacji, decydują się na ingerencję i zmianę swojego ciała oraz swojego życia na zawsze. Używając podręcznych kamer będą one filmowały swoją niezwykłą, sześciomiesięczną przemianę. Od ekstremalnej operacji odchudzającej po zabieg powiększenia piersi i przeszczep włosów - zabiorą nas w podróż pełną obaw, ekscytacji, radości i presji, jakiej doświadczają dążąc do ideału. To prawdziwa historia młodych ludzi żyjących w świecie ogarniętym fanatyzmem na punkcie doskonałości fizycznej.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×