Chef Flynn - najmłodszy kucharz świata

Chef Flynn, USA 2018

Chef Flynn jest cudownym dzieckiem amerykańskiej gastronomii. Życie kulinarnego geniusza nie było usłane różami. Musiał zmierzyć się z nadopiekuńczością matki i trudnymi relacjami w rodzinie.

  • Czas trwania: 81 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Cameron Yates

Chef Flynn - najmłodszy kucharz świata w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Cameron Yates Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Dokument prezentuje życie Flynna McGarry'ego, którego uważa się za najmłodszego kucharza świata. Chef Flynn jest cudownym dzieckiem amerykańskiej gastronomii. W wieku 12 lat założył we własnym domu klub kolacyjny, jako 16-latek znalazł się na okładce "The New York Timesa", a 3 lata później otworzył restaurację w Nowym Jorku. Okazuje się, że życie kulinarnego geniusza nie było usłane różami. Musiał zmierzyć się z nadopiekuńczością matki i trudnymi relacjami w rodzinie.

Dokument pokazujący blaski i cienie życia genialnego kucharza Flynna McGarrego, uznawanego za najmłodszego kucharza świata. Tytułowy Chef Flynn to cudowne dziecko amerykańskiej gastronomii. Flynn McGarry w wieku 12 lat otworzył we własnym domu klub kolacyjny, mając lat 16 znalazł się na okładce "The New York Timesa", a już 3 lata później otworzył własną restaurację w Nowym Jorku. Choć w pierwszej chwili wydawać się może, że to spełnienie amerykańskiego snu, to życie kulinarnego geniusza nie było usłane różami. Szczególną uwagę przykuwa matka chłopaka, Meg. Kobieta podzieliła się z twórcami dokumentu prywatne zdjęcia i filmy, które sama nagrywała, chcąc udokumentować karierę syna. Cały czas towarzyszy Flynnowi niczym cień. Dokument ten nie jest więc tylko historią życia najmłodszego kucharza świata, ale również opowieścią o rodzicielskiej nadopiekuńczości i trudnych relacjach rodzinnych.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×