Chłopcy z dworca ZOO

Die Jungs vom Bahnhof Zoo, Niemcy 2011

Film to gorzka prawda o męskiej prostytucji w Berlinie. Na przykładzie życia jednego z bohaterów, Daniela, przedstawione zostają uwarunkowania społeczne, które mogą prowadzić do prostytucji.

  • Czas trwania: 90 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Chłopcy z dworca ZOO w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Film to gorzka prawda o męskiej prostytucji w Berlinie. Ionel został wychowany w małej rumuńskiej wiosce w skrajnej biedzie. Nazif był młody, kiedy zajął się prostytucją. Romika założył rodzinę, ale nadal uprawia seks za pieniądze. Daniel-Rene jest jeszcze niepełnoletni. Był molestowany seksualnie i w ten sposób trafił do seksbiznesu. Główną postacią filmu jest Daniel, który zaczął pracować jako chłopiec do wynajęcia, kiedy miał 16 lat. Na przykładzie jego życia przedstawione zostają uwarunkowania społeczne, które mogą prowadzić do prostytucji.

Gorzka prawda o męskiej prostytucji w Berlinie. Bez oceniania. Film skupia się na pięciu chłopcach, z których trzej to Romowie. Ionel został wychowany w małej rumuńskiej wiosce w skrajnej biedzie. Nazif przybył do Niemiec jako dziecko, uchodźca wojenny z Bośni. Był bardzo młody, kiedy zajął się prostytucją i zaczął przyjmować twarde narkotyki. Romika założył rodzinę, ale nadal uprawia seks za pieniądze. Daniel-Rene jest jeszcze niepełnoletni. Był molestowany seksualnie i w ten sposób trafił do seksbiznesu. W dalszym ciągu przeżywa traumę poprzednich doświadczeń. Główną postacią filmu jest Daniel, który zaczął pracować jako chłopiec do wynajęcia, kiedy miał 16 lat. Na przykładzie jego życia przedstawione zostają uwarunkowania społeczne, które mogą prowadzić do prostytucji. Wywiady z bohaterami przeplatane są rozmowami z pracownikami społecznymi oraz z właścicielami barów, gdzie chłopcy do wynajęcia spotykają się z osobami korzystającymi z ich usług.

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    przejmujący, wstrząsający dokument... biedni ludzie...

    11.03.2012 01:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×