Chłopiec bez twarzy

Erick: The Boy With No Face, 2016

Siedemnastoletni Erick John Rwabirire z Ugandy cierpi z powodu guza, który umiejscowił się na jego twarzy. W Londynie zostanie poddany ryzykownej eksperymentalnej operacji.

  • Gatunek: Film dokumentalny

Chłopiec bez twarzy w telewizji

ZwińRozwiń
  • Premiera

    Niedziela 09.02.2020 22:00

    FOKUS TV

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Siedemnastoletni Erick John Rwabirire z Ugandy cierpi z powodu guza, który umiejscowił się na jego twarzy. Olbrzymia narośl jest wielkości głowy chłopaka i uniemożliwia mu jedzenie, picie, a nawet oddychanie. Nastolatek wyrusza w podróż do oddalonego o sześć i pół tysiąca kilometrów Londynu, gdzie zostanie poddany ryzykownej eksperymentalnej operacji. Przeprowadzą ją światowej sławy specjaliści Niall Kirkpatrick i Simon Eccles. Chirurdzy muszą zakończyć skomplikowany zabieg w ciągu zaledwie 24 godzin.

Siedemnastoletni Erick John Rwabirire z Ugandy cierpi z powodu rzadkiego guza, który umiejscowił się na jego twarzy. Olbrzymia narośl jest wielkości głowy chłopaka i uniemożliwia mu jedzenie, picie, a nawet oddychanie. Nastolatek wyrusza w podróż do oddalonego o sześć i pół tysiąca kilometrów Londynu, gdzie zostanie poddany ryzykownej eksperymentalnej operacji. Przeprowadzą ją światowej sławy specjaliści Niall Kirkpatrick i Simon Eccles. Chirurdzy muszą zakończyć skomplikowany zabieg w ciągu zaledwie 24 godzin, ponieważ Erick jest tak słaby, że dłuższy wysiłek mógłby być śmiertelny dla jego organizmu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×