Chłopiec - ryba

Fish Boy, Wielka Brytania 2012

Minh Anh cierpi na rzadkie schorzenie - ma ciało pokryte łuskami. Porzucony przez rodziców, skazany jest na życie w szpitalu dla sierot. Jedyną przyjemnością są prysznice, które koją dolegliwości.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Chłopiec - ryba w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Minh Anh to chłopiec z bardzo rzadkim schorzeniem. Prawdopodobnie jest ono wynikiem kontaktu przodków chłopca z chemikaliami podczas wojny w Wietnamie. Jego przypadłość powoduje trudne do zniesienia cierpienia, a z powodu pokrytej łuskami skóry nadano mu przydomek "Ryba". Porzucony przez rodziców, skazany jest na życie w szpitalu dla sierot. Jedyną przyjemnością są prysznice, które chwilowo koją dolegliwości. Chłopiec ma jeszcze jedną szczerze oddaną mu osobę. Pochodząca z Wielkiej Brytanii Brenda troszczy się o chłopca i kocha go jak syna.

Minh Anh to chłopiec z bardzo rzadkim schorzeniem. Prawdopodobnie jest ono wynikiem kontaktu przodków chłopca z chemikaliami podczas wojny w Wietnamie. Jego przypadłość powoduje trudne do zniesienia cierpienia, a z powodu pokrytej łuskami skóry nadano mu przydomek "Ryba". Porzucony przez rodziców, skazany jest na życie w szpitalu dla sierot. Jedyną zaś przyjemnością są codzienne prysznice, które chwilowo koją jego dolegliwości. Samotny chłopiec żyje otoczony przez inne sieroty i personel medyczny szpitala. Ma jednak jeszcze jedną szczerze oddaną mu osobę. Pochodząca z Wielkiej Brytanii Brenda od 15 lat troszczy się o chłopca i kocha go jak własnego syna. Mimo, że dzielą ich tysiące kilometrów i żyją w zupełnie innych światach, kobieta co roku przybywa do Wietnamu, wiedziona bezinteresowną miłością do nieszczęśliwego nastolatka.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×