Chwile szczęścia

Chwile szczęścia, Polska 2019

Stylista fryzur, tatuażysta oraz masażystka postanowili wnieść trochę blasku i koloru w najdalsze zakątki Polski. Odwiedzają polskie wsie i na moment odmieniają życie ludzi.

  • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Andrzej Fidyk, Joanna Frydrych

Chwile szczęścia w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Andrzej Fidyk Reżyseria
  • Joanna Frydrych Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Stylista fryzur, tatuażysta oraz masażystka postanowili wnieść trochę blasku i koloru w najdalsze zakątki Polski. Odwiedzają polskie wsie i na moment odmieniają życie ludzi. Mieszkańcy wsi doświadczają rzeczy, które do tej pory widzieli jedynie w telewizji. Nie tylko mogą skorzystać z masażu, zrobić sobie nową fryzurę lub tatuaż. Mają też okazję do opowiedzenia o sobie przed kamerą.

Chwile szczęścia to seria, która dosłownie niesie ludziom radość. Stylista fryzur, tatuator oraz masażystka jeżdżą po polskich wsiach i na moment odmieniają życie ludzi. Fryzjer, tatuator oraz masażystka postanowili wnieść trochę blasku i koloru w dotąd nieznane i najdalsze zakątki Polski. Z fotelem fryzjerskim na plecach podróżują po sennych wsiach i rozdają chwile szczęścia przypadkowo napotkanym osobom. Mieszkańcy wsi robią rzeczy, które do tej pory widzieli tylko w telewizji, a poza nową fryzurą, tatuażem czy masażem mają oni również okazję na opowiedzenie swojej historii.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×