Ciacho, Polska 2010
Barbara, podkomisarz w Centralnym Biurze Śledczym, zostaje oskarżona o przynależność do grupy przestępczej i o zabójstwa dwóch gangsterów oraz policjanta. Bracia dziewczyny postanawiają ją ratować.
5
Ocena redakcjiAktorzy niepotrzebnie szarżują i nieoczekiwanie na ich tle najlepiej wypada Paweł Małaszyński grający poczciwego chłopka roztropka, który chce być polskim Rambo i który rzadko otwiera usta. „Ciacho” to kino dla widzów, którym podobały się gangsterskie komedie Olafa Lubaszenki.
Środa 11.12.2019 22:45
Barbara pracuje jako podkomisarz w Centralnym Biurze Śledczym. Jest zakochana w inspektorze Kępskim, jednym z największych autorytetów w polskiej policji. Przy okazji napadu na transport kokainy Kępski ujawnia prawdziwe oblicze. Basia zostaje aresztowana. Jest oskarżona o przynależność do grupy przestępczej i o zabójstwa dwóch gangsterów oraz policjanta. Grozi jej 25 lat pozbawienia wolności. Dziewczyna ma wyznaczonego obrońcę z urzędu - adwokat Elżbietę Rudnicką, która prowadziła jedynie sprawy rozwodowe. Bracia Basi postanawiają ją ratować.
Kiedy Basia wpadnie w tarapaty, a jej narzeczony Jan ujawni swoje prawdziwe oblicze, nieporadni, ale zdeterminowani bracia zrobią wszystko, żeby uratować ukochaną siostrę. Zanim jednak wywrócą cały świat do góry nogami na drodze spotkają kilka nieplanowanych zwrotów akcji i intrygujących kobiet.
Aktorzy niepotrzebnie szarżują i nieoczekiwanie na ich tle najlepiej wypada Paweł Małaszyński grający poczciwego chłopka roztropka, który chce być polskim Rambo i który rzadko otwiera usta. „Ciacho” to kino dla widzów, którym podobały się gangsterskie komedie Olafa Lubaszenki.
5/10Beata Cielecka
kinoman997 (gość)
Totalne g..no strata 2 i pół godziny z hakiem. Niestety dałam się nabrać :-(
20.02.2019 21:00Tutka (gość)
Wspaniała epopeja narodowa, piękne zdjęcia, sceny batalistyczne pełne rozmachu. Ktoś nie żałował kasy... Tylko tych koni żal
20.02.2019 19:56psiwor (gość)
to jest jakby melodramat karate w którym wszyscy wszystkich zabijają. Dobre to. Dopiero po 2, 3 obejrzeniach można skumać cały sens filmu. Już szykuję się do seansu.
20.02.2019 18:23~PARAGRAF (gość)
Jedna wielka lipa i głębokie dno.Film trudny do sklasyfikowania lecz myślę,że kategoria "Ż" będzie tą sprawiedliwą...rzecz jasna w mojej ocenie i w moim odczuciu. Proponuję zatem, czytać rozpoczętą książkę lub zacząć czytać jakąś dobrą nową pozycję.
20.02.2019 16:45John connon (gość)
Najlepsza gra Pana Kononowicza!
22.04.2018 20:05Lalala (gość)
Lalala
10.12.2016 18:56ale kupa (gość)
Począwszy od scenariusza a skończywszy na grze aktorskiej ... Ale z drugiej strony: który aktor dałby radę przekonująco zagrać takie denne dialogi?
12.10.2015 00:13M (gość)
Dno wszystkich den!
11.10.2015 15:57Slay (gość)
Szkoda życia na fabułę, jadnak obiektywnie ma dobre zdjęcia i jeden z pierwszych dobrze wyprodukowanych filmów. Debilny podkreslam.
02.08.2015 20:11kinoman (gość)
straszny gniot, dziwie się tylko tym dobrym aktorom, że decydują się grać w takich produkcjach
02.08.2015 10:53msh
straszna nędza... strata czasu
16.06.2013 13:14abdul (gość)
daremny jest ten film
05.10.2011 18:27... (gość)
Dawno sie tak nie uśmiałam jak przy oglądaniu tego filmu. Obsada świetna. Gorąco polecam :-)
19.12.2010 11:25abonent canal+ (gość)
dzieki wam sie pomyliłem w konkursie ten film trwa 111 minut a nie 120 :( sprawdzice w canal +
26.07.2010 11:05Telemagazyn co piątek razem z:
POLSKA Dziennik Zachodni Głos Wielkopolski Gazeta Wrocławska Dziennik Bałtycki Dziennik Łódzki Kurier Lubelski Gazeta Krakowska