Ciekawski George: bardzo małpie święta

Curious George: A Very Monkey Christmas, USA 2009

Małpka George i jej przyjaciel, Mężczyzna w Żółtym Kapeluszu, przygotowują się do Gwiazdki - dekorują choinkę, sporządzają świąteczne listy zakupów i odliczają dni do wieczoru wigilijnego.

 • Czas trwania: 65 minut, Gatunek: Film animowany
 • Reżyseria: Scott Heming, Jeff McGrath

Ciekawski George: bardzo małpie święta w telewizji

ZwińRozwiń
 • Czwartek 25.12.2014 08:05

  TVP 2

 • Środa 01.01.2014 09:10

  TVP 2

 • Środa 26.12.2012 07:40

  TVP 2

Twórcy

 • Scott Heming Reżyseria
 • Jeff McGrath Reżyseria
 • Kirk Demorest Montaż
 • Matthew Baughman Producent

Opis programu

ZwińRozwiń

Nadchodzi Boże Narodzenie. Małpka George i jej przyjaciel, Mężczyzna w Żółtym Kapeluszu, przygotowują się do Gwiazdki - dekorują choinkę, sporządzają świąteczne listy zakupów i odliczają dni do wieczoru wigilijnego. Każdy z nich stara się dowiedzieć, jakiego podarunku oczekuje ten drugi. George rysuje wymarzony prezent na kartce, ale Mężczyzna w Żółtym Kapeluszu nie potrafi rozszyfrować, co ilustracja przedstawia. George głowi się nad podarkiem dla przyjaciela.

Sympatyczna małpka o imieniu George już od Dnia Dziękczynienia czeka na Boże Narodzenie. Niecierpliwi się ogromnie i codziennie wczesnym rankiem budzi swego opiekuna, pana Kapelusza, dopytując się o Gwiazdkę, której nie chciałby przegapić. A Kapelusz spokojnie tłumaczy podopiecznemu, że zostało jeszcze wiele dni, które należy wypełnić świątecznymi przygotowaniami. Pan Kapelusz i George mają mnóstwo do zrobienia. Oprócz śpiewania kolęd, muszą wykonać dekoracje, zrobić zakupy, wybrać idealną choinkę i przede wszystkim zastanowić się nad gwiazdkowymi prezentami. Każdy ma spisać na kartce, o jakim podarku marzy. Przedświąteczna gorączka trwa. W całym miasteczku są pięknie przystrojone ulice i wystawy sklepowe, życzliwi i ciepli dla siebie ludzie życzą sobie nawzajem wesołych świąt. O Bożym Narodzeniu pamięta także portier domu, w którym mieszka George ze swoim panem. Pośrodku holu ustawia wielką choinkę, którą przyozdabia bombakami i długim czerwonym łańcuchem, a pomaga mu wierny pies. Do Gwiazdki przygotowują się przyjaciele małej małpki: rodzeństwo Betsy i Steve, a także kucharz z włoskiej restauracji i jego pupilek kot. Najwięcej przygód związanych z szykowaniem się do świąt przeżywa jednak sam George, który tak bardzo się przejmuje swoją rolą, że powoduje zamieszanie. Ale to przecież jego pierwsze Boże Narodzenie. (CURIOUS GEORGE: A VERY MONKEY CHRISTMAS) Film animowany, USA 2009

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×