Co się wydarzyło 11 września

What Happened on September 11, USA 2019

Dokument przedstawiający dramatyczne wydarzenia, które rozegrały się 11 września 2001 roku w Nowym Jorku. Zawiera opowieści ocalałych, wywiady z nauczycielami oraz materiały archiwalne.

 • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film dokumentalny
 • Reżyseria: Amy Schatz

Co się wydarzyło 11 września w telewizji

ZwińRozwiń
 • Premiera

  Piątek 13.09.2019 22:35

  HBO2

 • HIT Dnia

  Czwartek 12.09.2019 22:20

  HBO

Multimedia

Twórcy

 • Amy Schatz Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Twórcy przywołują tragiczne wydarzenia, które rozegrały się 11 września 2001 roku w Nowym Jorku, aby przybliżyć młodemu pokoleniu historię największego ataku terrorystycznego w dziejach Ameryki. Dokument zawiera opowieści ocalałych i członków ich rodzin, wywiady z nauczycielami oraz materiały archiwalne.

Film dokumentalny HBO przedstawiający dramatyczne wydarzenia, które rozegrały się 11 września 2001 roku w Nowym Jorku. Twórcy obrazu przywołują tragiczne wydarzenia z 11 września 2001 roku, aby przybliżyć młodemu pokoleniu historię najbardziej dramatycznego ataku terrorystycznego w dziejach Ameryki. Dokument, wyreżyserowany i wyprodukowany przez siedmiokrotną zdobywczynie nagrody Emmy Amy Schatz (Parkland), zawiera osobiste opowieści ocalałych i członków ich rodzin, wywiady z nauczycielami, archiwalne materiały – w tym przejmujące zdjęcia.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×