Cztery pory roku w Barcelonie

4 saisons a Barcelona, 2017

Barcelona to najbardziej kosmopolityczne miasto Hiszpanii. Odwiedza ją rocznie siedemnaście milionów turystów. Sagrada Familia to niekwestionowana gwiazda Barcelony.

  • Czas trwania: 59 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Bertrand Aguirre, Remi Cadoret

Cztery pory roku w Barcelonie w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Bertrand Aguirre Reżyseria
  • Remi Cadoret Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Wycieczka do najpiękniejszego miasta w Hiszpanii. Widzowie poznają metropolię, jej zabytki, atmosferę, mieszkańców i to, co w nich najlepsze. Barcelona to najbardziej kosmopolityczne miasto Hiszpanii. Odwiedza ją rocznie siedemnaście milionów turystów. Część z nich osiedla się tu na stałe. Sagrada Familia to niekwestionowana gwiazda Barcelony. Budowniczowie bazyliki chcą zakończyć wszystkie prace tuż przed setną rocznicą śmierci Gaudiego.

Miniseria przedstawiająca najpiękniejsze miasta Europy poprzez cztery pory roku i wydarzenia, które są dla nich charakterystyczne. "Cztery pory roku w Barcelonie" to wycieczka do najpiękniejszego miasta w Hiszpanii. Pokazane są najciekawsze sezonowe imprezy w tym europejskim mieście. Poznamy również samą metropolię, jej zabytki, atmosferę, mieszkańców i to, co w nich najlepsze. Barcelona to najbardziej kosmopolityczne miasto Hiszpanii. Odwiedza ją rocznie siedemnaście milionów turystów. Część z nich osiedla się tu na stałe. Sagrada Familia to niekwestionowana gwiazda Barcelony. To także najstarszy plac budowy na świecie. Oprowadzi nas po nim spadkobierca Gaudiego, Jordi Fauli. Budowniczowie bazyliki chcą zakończyć wszystkie prace tuż przed setną rocznicą śmierci Gaudiego, która przypada na 2026 rok. Serial dokumentalny,

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×