Daniel i konie

Polska 2009

Opowieść o związkach wybitnego polskiego aktora Daniela Olbrychskiego z jeździectwem. Olbrychski, wykonujący wszystkie sceny konne bez pomocy kaskaderów, stał się ikoną polskiego kina i jeździectwa.

  • Czas trwania: 49 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Daniel i konie w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Daria Galant Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Opowieść o związkach wybitnego polskiego aktora Daniela Olbrychskiego z jeździectwem, o kształtowaniu się jego osobowości pod wpływem ścisłego związku ze światem natury, a zwłaszcza światem koni. Olbrychski jest jedynym na świecie aktorem, który tak doskonale opanował sztukę jeździecką i wykorzystał ją w swoim zawodzie. Zawsze wykonywał wszystkie sceny konne bez pomocy kaskaderów, a nawet zastępował ich w wielu ujęciach. Stał się jednocześnie ikoną polskiego kina i jeździectwa. Opanowana do perfekcji umiejętność zdeterminowała jego życie.

Opowieść o związkach wybitnego polskiego aktora Daniela Olbrychskiego z jeździectwem. Kształtowanie się jego osobowości jako aktora i człowieka pod wpływem ścisłego związku ze światem natury, a zwłaszcza światem koni. Olbrychski jest jedynym na świecie aktorem, który tak doskonale opanował sztukę jeździecką i wykorzystał ją w swoim aktorstwie. Zawsze wykonywał wszystkie sceny konne osobiście, bez pomocy kaskaderów, a nawet zastępował ich w wielu ujęciach. Tym samym stał się jednocześnie ikoną polskiego kina i jeździectwa. Opanowana do perfekcji umiejętność poniekąd zdeterminowała jego życie prywatne i zawodowe.

Komentarze

Skomentuj
  • RoB (gość)

    Poszukuje muzyki wykorzystanej w tym dokumencie

    06.08.2009 14:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×