David Bowie: Człowiek, który zmienił świat

Bowie: The Man Who Changed the World, Wielka Brytania 2016

Kronika życia jednego z największych artystów wszech czasów. Dokument prezentuje wypowiedzi Davida Bowiego oraz jego bliskich, przyjaciół i znajomych.

  • Czas trwania: 85 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Sonia Anderson

David Bowie: Człowiek, który zmienił świat w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

  • David Bowie
  • Angie Bowie
  • Breege Collins

Twórcy

  • Sonia Anderson Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Kronika życia jednego z największych artystów wszech czasów, bohatera popkultury, wokalisty, kompozytora, autora tekstów, multiinstrumentalisty, producenta muzycznego, aktora i osobowości artystycznej. W dokumencie wypowiadają się bliscy i przyjaciele oraz dalsi znajomi Davida Bowiego. Film przedstawia także materiały zawierające wypowiedzi artysty. Odsłania nieznane oblicze muzyka, pozwala lepiej zrozumieć, kim był.

Fascynująca podróż tropem jednego z największych bohaterów popkultury: Davida Bowiego. Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista, producent muzyczny, aktor. David Bowie był prawdziwą artystyczną osobowością. Jak wyglądały początki jego kariery? Jaki był prywatnie? Co sprawiło, że stał się ikoną muzyki i inspiracją dla całych pokoleń? Okazuje się, że nie wystarczy niekwestionowany muzyczny talent i oryginalny wygląd. Trzeba jeszcze mieć to COŚ… "Bowie: The Man Who Changed The World" to świetnie nakręcona kronika życia jednego z największych artystów wszech czasów. W filmie zobaczymy wypowiedzi zarówno bliskich oraz przyjaciół, jak i dalszych znajomych artysty, a także unikalne materiały zawierające wypowiedzi samego Bowiego. Film odsłania nieznane oblicze muzyka i pozwala lepiej zrozumieć, kim był artysta.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×