Długonosy karzeł

Karlik nos, Rosja 2003

Czarownica potrzebuje chłopca o czystym sercu, aby zrealizować niecny plan. Zwabia Jakuba do ukrytego zamku. Chłopiec odmawia współpracy, dlatego czarownica zmienia go w garbatego karła.

 • Czas trwania: 85 minut, Gatunek: Film animowany

Długonosy karzeł w telewizji

ZwińRozwiń
 • Piątek 28.05.2010 10:00

  TVP 1

 • Czwartek 01.04.2010 09:40

  TVP 1

Opis programu

ZwińRozwiń

Czarownica potrzebuje chłopca o czystym sercu, aby zrealizować niecny plan. Zwabia Jakuba, syna biednego szewca, do ukrytego zamku. Chłopiec odmawia współpracy, dlatego czarownica rzuca na niego zaklęcie, które postarza go o siedem lat. Jakub zostaje zamieniony w garbatego karła. Po powrocie do domu nikt go nie poznaje. Pewnego dnia Jakub ratuje życie gęsi, która okazuje się być córką króla, Gretą. Razem udaremniają niegodziwy plan czarownicy.

Zła czarownica do swoich złowieszczych planów potrzebuje chłopca o czystym sercu. Do ukrytego zamku zwabia Jakuba, syna biednego szewca. Jakub odmawia współpracy i zła czarownica rzuca na niego zaklęcie. Zaklęcie postarza go o siedem lat. Jakub zostaje zamieniony w garbatego skrzata. Po powrocie do domu nikt go nie poznaje. Nawet matka. Pewnego dnia Jakub ratuje życie gęsi, która okazuje się być córką króla, księżniczką Gretą. Wraz z nią udaremniają niegodziwy plan czarownicy.

Komentarze

Skomentuj
 • ania (gość)

  Fajna bajka bardzo mi się spodobała:)

  01.04.2010 21:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×