Dom serca

Polska 2010

Fundacja "Dar serca" jest organizacją charytatywną, istniejącą od 1988 roku. Umożliwia ona leczenie ciężko chorym dzieciom z Polski i innych krajów Europy, które nie mają szans na pomoc u siebie.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Dom serca w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Fundacja "Dar serca" jest organizacją charytatywną, istniejącą od 1988 roku. Umożliwia ona leczenie ciężko chorym dzieciom z Polski i innych krajów Europy, które nie mają szans na pomoc u siebie. W ciągu dwudziestu lat działalności zaopiekowała się kilkuset dziećmi, które odbyły leczenie w nowoczesnych klinikach. Z uwagi na ograniczone fundusze fundacja zajmuje się prawie wyłącznie dziećmi niepełnosprawnymi fizycznie i z poparzeniami.

To film o fundacji "Dar serca", dzięki której polskie dzieci są leczone w Stanach Zjednoczonych. "Dar serca" jest organizacją charytatywną, istnieje od 1988 roku. Umożliwia leczenie ciężko chorymi niepełnosprawnym dzieciom z Polski i innych krajów Europy, które nie mają szans na pomoc u siebie. W ciągu dwudziestu lat działalności zaopiekowali się kilkuset dziećmi, które dzięki temu odbyły leczenie w nowoczesnych, na światowym poziomie klinikach. Z uwagi na ograniczone fundusze fundacja zajmuje się prawie wyłącznie dziećmi niepełnosprawnymi fizycznie i z poparzeniami, ale w miarę poprawy sytuacji finansowej, fundacja będzie pomagać wszystkim dzieciom, bez względu na rodzaj schorzenia. Siedziba fundacji znajduje się w Chicago. Od 1996 roku funkcjonuje w Warszawie jej oficjalne przedstawicielstwo pod nazwą Fundacja Dar Serca.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×