Drużyna Światowych Dni Młodzieży

Drużyna Światowych Dni Młodzieży, Polska 2017

Film z okazji rocznicy Światowych Dni Młodzieży odbywających się w dniach 26-31 lipca 2016 r. w Krakowie. Było to spotkanie z papieżem Franciszkiem, zorganizowane w formie religijnego festiwalu.

  • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Drużyna Światowych Dni Młodzieży w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Film z okazji rocznicy Światowych Dni Młodzieży odbywających się w dniach 26-31 lipca 2016 r. w Krakowie. Było to spotkanie z papieżem Franciszkiem, zorganizowane w formie religijnego festiwalu, skupiające młodzież z całego świata, która pragnęła wspólnie spędzić czas i modlić się.

Film z okazji rocznicy Światowych Dni Młodzieży. Opowiada o pracy wolontariuszy i organizatorów ŚDM Kraków 2016. Wspomnienia, refleksje, kulisy pracy, blaski i cienie działań przed, w trakcie i po tym niezwykłym wydarzeniu. Światowe Dni Młodzieży to spotkania młodych katolików, odbywające się co dwa - trzy lata, zapoczątkowane z inicjatywy Jana Pawła II w 1986 roku. W 2016 roku młodzież gościł Kraków w dniach 26 - 31 lipca. Było to spotkanie z papieżem Franciszkiem, zorganizowane w formie religijnego festiwalu, skupiające młodzież z całego świata, która pragnęła wspólnie spędzić czas i modlić się. Producent: Salezjański Wolontariat Misyjny 2017.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×