Dziewczynka z trąbką

The Girl with the Trumpet, Serbia i Czarnogóra 2004

Danijela jest bardzo utalentowana. Gra na trąbce i prowadzi orkiestrę złożoną z braci i kuzynów. Jej zespół gra w całej Serbii na weselach, festynach i zabawach wiejskich.

  • Czas trwania: 15 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Dziewczynka z trąbką w telewizji

ZwińRozwiń
  • Czwartek 25.03.2010 11:05 Odcinek 17

    TVP 1

Opis programu

ZwińRozwiń

Danijela jest bardzo utalentowana. Gra na trąbce i prowadzi orkiestrę złożoną z braci i kuzynów. Jest wyjątkową dziewczyną. Jej orkiestra gra w całej Serbii na weselach, festynach i zabawach wiejskich. Ona i jej zespół mają nadzieję zakwalifikować się do występu na głównym festiwalu muzyki folkowej w Gucy. Aby jednak tam zagrać, muszą najpierw dobrze wypaść na festiwalu w Zlatiborze, gdzie konkurencja jest ogromna.

Danijela jest bardzo utalentowana. Gra na trąbce i prowadzi orkiestrę złożoną ze swoich braci i kuzynów. Jest wyjątkową dziewczyną. Jej orkiestra gra w całej Serbii na weselach, festynach, wiejskich zabawach itp. Ona i jej zespół mają nadzieję zakwalifikować się do występu na głównym festiwalu muzyki folk w Guca. Aby jednak tam zagrać, muszą najpierw dobrze wypaść na festiwalu w Zlatiborze, gdzie konkurencja jest ogromna. Czy sobie poradzą?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×