Dzika Chorwacja

Wild Croatia, Wielka Brytania 2009

Chorwacja to popularny cel wycieczek. Kojarzy się z ciepłym morzem, wyspami i żaglówkami. Ale tuż poza głównymi szlakami turystycznymi przyroda bujnie się rozwija w otoczeniu wspaniałych widoków.

  • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Dzika Chorwacja w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Chorwacja to bardzo popularny cel wycieczek urlopowych. Kojarzy się z ciepłym morzem, wyspami i żaglówkami. Ale tuż poza głównymi szlakami turystycznymi przyroda bujnie się rozwija w otoczeniu wspaniałych widoków. Wiele wysp jest objętych zakazem wjazdu turystów, co daje przyrodzie możliwości spokojnej egzystencji. Wysoko w górach żyją zwierzęta, które nie występują na innych terenach.

Chorwacja to bardzo popularny cel wycieczek urlopowych. Kojarzy się z ciepłym morzem, wyspami i żaglówkami. Ale tuż poza głównymi szlakami turystycznymi przyroda bujnie się rozwija w otoczeniu wspaniałych widoków. Wiele wysp jest objętych zakazem wjazdu turystów, co daje przyrodzie możliwości spokojnej egzystencji. Wysoko w górach żyją zwierzęta, które nie występują na innych terenach. W tej nieskażonej cywilizacją krainie, znajdują bardzo dobre warunki bytowania. Chorwackie góry i doliny są domem ludzi żyjących w symbiozie z naturą, kultywujących tradycje swoich ojców i charakteryzujących się bezkompromisową postawą życiową.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×