Dzikie Nairobi

Wildes Nairobi - Wo Leoparden durch die Gärten schleichen, Austria 2011

Podróż do Nairobi, jednego z największych miast w Afryce, gdzie dzika natura spotyka się z nowoczesną technologią, a ludzie i zwierzęta żyją jako sąsiedzi.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Udo Maurer

Dzikie Nairobi w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Udo Maurer Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Podróż do Nairobi, jednego z największych miast w Afryce, gdzie dzika natura spotyka się z nowoczesną technologią, a ludzie i zwierzęta żyją jako sąsiedzi. Trzymilionowa metropolia jest otoczona dzikimi parkami i rozległymi sawannami. Zaledwie kilka metrów od lotniska mieści się park narodowy, zamieszkały przez lwy, hieny, żyrafy i nosorożce. Z kolei w centrum miasta setki marabutów chodzą po trzypasmowych ulicach, a hordy małp terroryzują ludzi spacerujących po miejskich parkach.

Z trzema milionami mieszkańców Nairobi jest jednym z największych miast Afryki. Jednak metropolia, otoczona dzikimi parkami i rozległymi sawannami, bywa także domem dla wielu niebezpiecznych zwierząt. Zaledwie kilka metrów od lotniska mieści się park narodowy. Za autostradą lwy, hieny, żyrafy i nosorożce wylegują się na trawie, odgrodzone od ludzi jedynie elektrycznym pastuchem. W centrum Nairobi setki marabutów chodzą po trzypasmowych ulicach. Hordy małp terroryzują ludzi spacerujących po miejskich parkach, a krokodyle i hipopotamy pływają w basenach. Oto podróż filmowa do Nairobi - miasta pełnego sprzeczności, gdzie dzika natura ściera się z nowoczesną technologią, a ludzie i zwierzęta żyją jako sąsiedzi.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×