E-papierosy. Wybawienie czy zagrożenie?

E-Cigarettes. Miracle or Menace?, Wielka Brytania 2016

Dr Michael Mosley stara się odkryć prawdę na temat e-papierosów. Sprawdza, czy są one przełomem w życiu palaczy chcących pozbyć się nałogu, czy sposobem na utrzymanie w uzależnieniu od nikotyny.

 • Czas trwania: 52 minut, Gatunek: Film dokumentalny
 • Reżyseria: Emma Hartherley

E-papierosy. Wybawienie czy zagrożenie? w telewizji

ZwińRozwiń
 • Środa 17.10.2018 03:20

  TVP 2

 • Środa 04.10.2017 04:00

  TVP 2

 • HIT Dnia

  Wtorek 03.10.2017 23:00

  TVP 2

Multimedia

Twórcy

 • Emma Hartherley Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Dr Michael Mosley stara się odkryć prawdę na temat e-papierosów. Sprawdza, czy są one wielkim przełomem w życiu palaczy chcących pozbyć się nałogu, czy po prostu nowym sposobem na utrzymanie w uzależnieniu od nikotyny. W tym celu przeprowadza eksperymenty, które mają dać odpowiedź na pytania, czy e-papierosy skutecznie pozwalają na rzucenie palenia i czy na pewno nie mają negatywnego wpływu na zdrowie, czy ich opary zawierają znacznie mniej toksyn niż dym z papierosów oraz co naprawdę wchodzi w skład olejków eterycznych.

Dr Michael Mosley stara się odkryć prawdę na temat e - papierosów. Sprawdza, czy są one wielkim przełomem w życiu palaczy chcących pozbyć się nałogu, czy po prostu nowym sposobem na utrzymanie nas w uzależnieniu od nikotyny. W tym celu przeprowadza eksperymenty, które mają dać odpowiedź na pytania: czy e - papierosy skutecznie pozwalają nam na rzucenie palenia i czy na pewno nie mają negatywnego wpływu na nasze zdrowie, czy ich opary zawierają znacznie mniej toksyn niż dym z papierosów, oraz co tak naprawdę wchodzi w skład olejków eterycznych, używanych podczas ich produkcji. Michael Mosley zaprosił grupę ochotników, przy pomocy których sprawdza, jaka metoda rzucenia palenia jest najskuteczniejsza i czy na pewno e - papierosy pomagają w pozbyciu się nałogu.

Komentarze

Skomentuj
 • Piter (gość)

  Powtórka na VOD

  04.10.2017 11:30
 • Elektryk (gość)

  Czy i gdzie można zobaczyć powtórkę tego programu ?

  04.10.2017 09:11
 • Wawer (gość)

  Chyba mnie przekonali. Po obejrzeniu naładowałem elektryka

  04.10.2017 07:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×