Einstein i niezwykła historia teorii względności

Einstein and the Theory of Relativity, Francja 2015

W 2016 roku minęło 100 lat od pierwszych wielkich odkryć Alberta Einsteina. Dokument stara się zaprezentować wielkość jego myśli, zabierając widzów w miejsca, gdzie dokonał historycznych odkryć.

  • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Quentin Lazzarotto

Einstein i niezwykła historia teorii względności w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Quentin Lazzarotto Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

W 2016 roku minęło 100 lat od pierwszych wielkich odkryć Alberta Einsteina. Dokument stara się zaprezentować wielkość jego myśli, zabierając widzów w miejsca, gdzie Einstein dokonał historycznych odkryć oraz pokazując fizyczne eksperymenty, które pozwalają poznanie podstaw teorii względności w bardzo przystępny sposób. Film to zaskakująco przejrzyste i niezwykle interesujące spotkanie z wybitnym naukowcem.

Historia Alberta Einsteina, jednego z najwybitniejszych fizyków w dziejach świata oraz jego wiekopomnych odkryć. W 2016 roku minęło 100 lat od pierwszych wielkich odkryć Alberta Einsteina. Dokument "Einstein i niezwykła historia teorii względności" stara się zaprezentować wielkość jego myśli, zabierając widzów w miejsca, gdzie Einstein dokonał swoich historycznych odkryć oraz pokazując fizyczne eksperymenty, które pozwalają poznanie podstaw teorii względności w bardzo przystępny sposób. Zaskakująco przejrzyste i niezwykle interesujące spotkanie z wybitnym naukowcem.

Komentarze

Skomentuj
  • Minimalo (gość)

    Nadawany o 1:20, czy nie można o i innych godzinach?

    21.05.2019 21:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×