Ekstremalni rodzice

Britain's Pushiest Parents, Wielka Brytania 2016

Slwetki rodziców, którzy swoje niespełnione ambicje przelali na dzieci i chcą, aby pociechy w stu procentach spełniły ich oczekiwania. Organizują czas dzieciom według własnych upodobań.

 • Gatunek: Film dokumentalny

Ekstremalni rodzice w telewizji

ZwińRozwiń
 • Sobota 23.09.2017 11:50

  Metro

 • Piątek 09.06.2017 13:05

  Metro

 • Wtorek 30.05.2017 16:00

  Metro

 • Poniedziałek 10.04.2017 19:00

  Metro

Opis programu

ZwińRozwiń

Dokument przedstawia sylwetki rodziców, którzy swoje niespełnione ambicje przelali na dzieci i chcą, aby pociechy w stu procentach spełniły ich oczekiwania. Opiekunowie organizują czas dzieciom według własnych upodobań, niekoniecznie biorąc pod uwagę ich potrzeby i uczucia. Milionerka Irene nie potrafi zrozumieć, że nastoletnia córka nie podziela jej pasji do luksusowych samochodów i wystawnych przyjęć. Marzeniem 37-letniej Sarah jest zwycięstwo córki w tanecznym konkursie. 11-letnia Kristy ćwiczy wytrwale, aby zadowolić matkę.

Dokument przedstawia sylwetki rodziców, którzy swoje niespełnione ambicje przelali na dzieci i chcą, aby pociechy w stu procentach spełniły ich oczekiwania. W tych rodzinach opiekunowie mają wiele do powiedzenia organizują czas swoich dzieci według własnych upodobań, niekoniecznie biorąc pod uwagę potrzeby i uczucia pociech. Milionerka Irene nie potrafi zrozumieć, że nastoletnia córka nie podziela jej pasji do luksusowych samochodów i wystawnych przyjęć. Samanta chce jednak mieć swoje zdanie i nie zamierza po raz kolejny ustępować matce. 31-letni makler Bobby zrobi wszystko dla swojej ukochanej córeczki. 11-letnia Lilly Rae nosi sukienki warte tysiące funtów, trenuje golfa i ma już obiecanego Roleksa. Ojciec zrobi wszystko, aby dziewczynka była odpowiednio wyposażona w życiu. Marzeniem 37-letniej Sarah jest zwycięstwo jej córki w tanecznym konkursie. 11-letnia Kristy ćwiczy więc wytrwale, przebiera się w błyszczące kostiumy i ma robiony prawdziwy, dorosły makijaż. Czy to wystarczy, aby wygrać i zadowolić matkę?"

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×