Ellen MacArthur. Pokonać żywioł

Ellen MacArthur - In the Eye of the Storm, 0

Ellen MacArthur udowodniła swą klasę startem w regatach Vendee Globe 2000-2001. Szybko przyszedł czas na kolejne wyzwanie, którym okazała się próba opłynięcia Ziemi w wyścigu Jules Verne Challenge.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Ellen MacArthur. Pokonać żywioł w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Brytyjska żeglarka Ellen MacArthur udowodniła swą klasę startem w trudnych regatach dookoła świata Vendee Globe 2000-2001. Szybko przyszedł czas na kolejne wyzwanie, którym okazała się próba opłynięcia Ziemi w wyścigu Jules Verne Challenge. Rekord wynosił 64 dni, lecz Brytyjka miała nadzieję, iż uda jej się okrążyć kulę ziemską w czasie o 4 dni krótszym. Program przedstawia żmudne przygotowania do wyścigu, kompletowanie załogi oraz pełną wzlotów i upadków walkę z żywiołem.

Brytyjska żeglarka Ellen MacArthur udowodniła swą klasę doskonałym startem w niezwykle trudnych regatach dookoła świata Vendee Globe 2000-2001. Szybko przyszedł czas na kolejne wyzwanie, jakim okazała się próba opłynięcia Ziemi w wyścigu Jules Verne Challenge. Rekord wynosił 64 dni, lecz niezłomna Brytyjka miała nadzieję, iż uda jej się okrążyć kulę ziemską w czasie o 4 dni krótszym. W programie zobaczymy żmudne przygotowania do tego wyczynu, kompletację załogi i ogromnej łodzi oraz pełną wzlotów i upadków walkę z żywiołem.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×