Elmo ratuje Boże Narodzenie

USA 1996

Mieszkańcy ulicy Sezamkowej cieszą się, ponieważ nadeszły święta Bożego Narodzenia. Elmo postanawia czekać na świętego Mikołaja. Okazuje się, że staruszek utknął w kominie.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film animowany

Elmo ratuje Boże Narodzenie w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Wszyscy mieszkańcy ulicy Sezamkowej są radośni, ponieważ zaczęły się święta Bożego Narodzenia. Najbardziej podekscytowany jest mały Elmo, który postanawia czekać całą noc, aby spotkać świętego Mikołaja. Niestety, sympatyczny staruszek zaklinował się w kominie, ponieważ jeden z jego reniferów schował się w jego worku. Elmo pomaga Mikołajowi, który z wdzięczności wręcza mu śnieżną kulę, spełniającą trzy życzenia. Stworek życzy sobie, aby święta Bożego Narodzenia trwały cały rok.

Wszyscy na Ulicy Sezamkowej włącznie z Oskarem Zrzędą, są radośni, ponieważ zaczęły sie Święta Bożego Narodzenia. Jednak najszczęśliwszy i najbardziej podekscytowany jest mały, czerwony, futrzasty Elmo, który postanawia czekać całą noc, aby spotkać Świętego Mikołaja. Elmo jest bardzo zdziwiony gdyż Święty Mikołaj zaklinował sie w kominie i malec musi pomóc mu się z niego wydostać. Mikołaj jest niezadowolony, bo jeden z reniferów podstępnie schował się w jego worku i przez to utknęli w kominie. Renifer dostaje burę od Mikołaja, zaś mały Elmo staje się bohaterem. Święty Mikołaj dziękuje mu za to, że wyciągnął go z komina i uratował Święta Bożego Narodzenia. Jako nagrodę podarowuje mu śnieżną kule, która może spełnić trzy życzenia. Stworek najpierw prosi magiczną kule o szklankę wody, a potem wypowiada kolejne życzenie: "Niech Boże Narodzenie trwa cały rok". Życzenie Elma się spełnia. Czy fajnie jest śpiewać kolędy przez cały rok, dostawać prezenty przez cały rok, zamiast Wielkanocnego Zajączka spotykać Zajączka Bożonarodzeniowego, czy może warto czekać na ten jeden, niepowtarzalny i magiczny wieczór? Odkryjcie wraz z Elmo, dlaczego Bożego Narodzenia najlepiej obchodzić tylko przez jeden dzień w roku.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×