Film dokumentalny

31 sierpnia 2017 roku minęło 20 lat od śmierci księżnej Walii. 6 września1997 roku odbył się jej pogrzeb. Wtedy wielu ludzi na świecie opłakiwało Dianę, którą nazwano królową ludzkich serc.

  • Gatunek: Film dokumentalny

Opis programu

ZwińRozwiń

31 sierpnia 2017 roku minęło 20 lat od śmierci księżnej Walii. 6 września1997 roku odbył się jej pogrzeb. Wtedy wielu ludzi na świecie opłakiwało Dianę, którą nazwano królową ludzkich serc. Wspomnieniami o księżnej podzielą się ludzie, którzy byli tego dnia w Opactwie Westminsterskim, m.in. organizator uroczystości sir Malcolm Ross oraz kapitan Richard Williams, jeden ośmiu mężczyzn niosących trumnę księżnej. Wielu z nich udzieliło wywiadu po raz pierwszy od śmierci Diany.

Niezwykle poruszający dokument przypominający życie "Królowej ludzkich serc". 31 sierpnia 2017 roku minęło 20 lat od śmierci Diany - księżnej Walii. 6 września odbył się jej pogrzeb i świat zatrzymał się na chwilę, aby opłakiwać "królową ludzkich serc". W dokumencie swoimi wspomnieniami o księżnej podzielą się ludzie, którzy byli tego dnia w Opactwie Westminsterskim m.in. organizator uroczystości Sir Malcolm Ross oraz kapitan Richard Williams, który był jednym z ośmiu mężczyzn niosących trumnę księżnej. Wielu z nich udzieliło wywiadu po raz pierwszy od śmierci Diany.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×