Fokus na klimat

Fokus na klimat, Polska 2019

Twórcy promują zdrowe i ekologiczne nawyki, które nader często kojarzone są z nadmiernym wysiłkiem i wysokimi kosztami. Obalają te mity, a także mówią o zagrożeniach związanych z zaniedbaniami.

  • Gatunek: Film dokumentalny

Fokus na klimat w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Twórcy, w trosce o planetę, próbują promować zdrowe i ekologiczne nawyki, które nader często kojarzone są z nadmiernym wysiłkiem, wysokimi kosztami, a nawet snobizmem. Obalają te mity, wskazują skuteczne rozwiązania, uświadamiając przy okazji o zagrożeniach związanych z ludzkimi zaniedbaniami. Edukują, jak poprzez codzienne działania i decyzje dbać o świat i wpływać pozytywnie na środowisko. Przybliżają problemy globalne i te dostrzegalne gołym okiem. Fachowe treści są podane w atrakcyjnej wizualnie formie.

Twórcy programu w trosce o naszą planetę próbują promować zdrowe i ekologiczne nawyki, które nader często - i niesłusznie - kojarzone są z nadmiernym wysiłkiem, wysokimi kosztami, a nawet snobizmem. Obalają te mity, wskazują skuteczne rozwiązania, uświadamiając przy okazji o zagrożeniach związanych z ludzkimi zaniedbaniami. Edukują, jak poprzez codzienne działania i decyzje dbać o świat i wpływać pozytywnie na środowisko. Przybliżają problemy globalne i te dostrzegalne gołym okiem. Fachowe treści są podane w atrakcyjnej wizualnie formie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×