Forum

World Economic Forum (AT), Niemcy 2019

Film dokumentalny prezentujący kulisy konferencji w Davos. Powstał z okazji pięćdziesiątego Światowego Forum Ekonomicznego, które odbyło się w styczniu 2020 r.

  • Czas trwania: 53 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Marcus Vetter

Forum w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Marcus Vetter Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Film dokumentalny prezentujący kulisy konferencji w Davos. Światowe Forum Ekonomiczne jest spotkaniem prezesów najbogatszych światowych korporacji, przywódców politycznych: prezydentów, premierów, oraz intelektualistów i dziennikarzy. W filmie wypowiada się m.in. Klaus Schwab. Jego wizja poprawy stanu świata poprzez dialog stała się motywem przewodnim organizacji. Dokument powstał z okazji 50. dorocznego spotkania w Davos w styczniu 2020 r.

Film dokumentalny prezentujący od kulis konferencję w Davos. To Światowe Forum Ekonomiczne (World Economic Forum, WEF)jest spotkaniem ponad 3 tysięcy osób, w tym ponad 600 prezesów najbogatszych światowych korporacji, kilkudziesięciu przywódców politycznych: prezydentów, premierów oraz intelektualistów i dziennikarzy. Po raz pierwszy realizatorzy filmu dokumentalnego otrzymali pozwolenie na filmowanie kulis tego spotkania w Davos. Usłyszymy wypowiedzi: 81 - letniego założyciela Klausa Schwab. Jego wizja poprawy stanu świata poprzez dialog stała się motywem przewodnim organizacji. W chwili wielkiej niestabilności politycznej, z rosnącym nacjonalizmem w wielu krajach na świecie, w czasach rosnącej nieufności do elit, z katastrofą klimatyczną zagrażającą ludzkości, film bada: Co będzie trzymać świat razem? Dokument powstał z okazji 50. dorocznego spotkania w Davos w styczniu 2020 r.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×