Gdzie jest bobas?

Rugrats the Movie, USA 1998

W rodzinie Pickle' ów na świat przychodzi nowe dziecko. Mały Dylan jest ulubieńcem rodziców ale zupełnie nie przypada do gustu starszemu bratu - Tomm' emu i jego kumplom.

  • Czas trwania: 77 minut, Gatunek: Film animowany
  • Reżyseria: Igor Kovalyov, Norton Virgien

Gdzie jest bobas? w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Igor Kovalyov Reżyseria
  • Norton Virgien Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

W rodzinie Pickle' ów na świat przychodzi nowe dziecko. Mały Dylan jest ulubieńcem rodziców ale zupełnie nie przypada do gustu starszemu bratu - Tomm' emu i jego kumplom. Chłopcy wpadają na szalony pomysł, by odwieźć małego tam, skąd przyjechał, czyli do szpitala. Wyruszają w podróż, lecz gubią drogę w wielkim ciemnym lesie zamieszkałym przez czarne charaktery.

W rodzinie Pickle' ów na świat przychodzi nowe dziecko. Mały Dylan jest ulubieńcem rodziców ale zupełnie nie przypada do gustu starszemu bratu - Tomm' emu i jego kumplom. Chłopcy wpadają na szalony pomysł, by odwieźć małego tam, skąd przyjechał, czyli do szpitala. Wyruszają w podróż, lecz gubią drogę w wielkim ciemnym lesie zamieszkałym przez czarne charaktery. Spotykają tam przebiegłego wilka, tajemniczego czarownika i stado głodnych małp, które uciekły z ogrodu zoologicznego. Wspólnie stawiają czoła niebezpieczeństwom i rozwiązują trudne problemy. Choć mały Dylan wpędza całą gromadkę przyjaciół w coraz gorsze tarapaty, chłopcy, a w szczególności Tommy czują, że ciąży na nich odpowiedzialność za najmłodszego członka "paczki". Niebezpieczna wyprawa staje się dla nich wszystkich wielką lekcją lojalności, przyjaźni i odpowiedzialności.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×