Geje w szkolnych ławkach

Coming Out to Class, Wielka Brytania 2006

Q-boy to brytyjski raper, otwarcie przyznający się do homoseksualizmu. Twórcy filmu podążają za nim, gdy spotyka się z homoseksualną młodzieżą. Raper jest dla nastolatków wzorem do naśladowania.

 • Czas trwania: 55 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Geje w szkolnych ławkach w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Q-boy jest jednym z niewielu raperów brytyjskich, otwarcie przyznających się do homoseksualizmu. Twórcy filmu podążają za muzykiem, gdy spotyka się z homoseksualną młodzieżą, by porównać jej położenie we współczesnej szkole do sytuacji sprzed dziesięciu lat. Coraz częściej młodzież nie kryje się ze skłonnościami i otwarcie o nich mówi, nie czekając momentu, aż ukończy szkołę. Q-boy jest dla nastoletnich homoseksualistów symbolem i wzorem do naśladowania, dlatego łatwo nawiązuje z nimi kontakt, skłaniając do dzielenia się problemami.

Q-boy jest jednym z niewielu raperów brytyjskich, otwarcie przyznających się do swojego homoseksualizmu. Twórcy filmu podążają za muzykiem, gdy spotyka się z homoseksualną młodzieżą, by porównać jej położenie we współczesnej szkole brytyjskiej do sytuacji sprzed dziesięciu lat, gdy sam był uczniem. Okazuje się, że coraz częściej młodzież nie kryje się ze swoimi skłonnościami i otwarcie o nich mówi, nie czekając momentu, aż ukończy szkołę. Q-boy w naturalny sposób jest dla nastoletnich homoseksualistów symbolem i wzorem do naśladowania, dlatego łatwo nawiązuje z nimi kontakt, skłaniając do dzielenia się swoimi problemami. Chociaż liczba ujawniających się nastoletnich homoseksualistów w ostatnich latach wzrasta i dotyczy coraz młodszych ludzi, w Wielkiej Brytanii jest to nadal trudne i niezbadane zjawisko. Okazuje się, że nie tylko rodzice, ale i nauczyciele często nie mają odpowiedniej wiedzy na ten temat.

Komentarze

Skomentuj
 • max (gość)

  Niby co geje wam heterykom robią?Pozory mylą a skąd wiecie czy przypadkiem wasz najlepszy kumpel czy koleżanka nie jst homo to wlasnie przez was ludzie zwyczajnie sie tym nie afiszują a przecież miłość to miłośc...

  11.07.2011 23:14
 • max (gość)

  Niby co geje wam heterykom robią?Pozory mylą a skąd wiecie czy przypadkiem wasz najlepszy kumpel czy koleżanka nie jst homo to wlasnie przez was ludzie zwyczajnie sie tym nie afiszują a przecież miłość to miłośc...

  11.07.2011 22:57
 • karol (gość)

  A ja mowie stop tolerancji dla dewiacji

  24.06.2011 23:05
 • ktoś (gość)

  japochomoka: A ja mówię dość takim agresywnym osobom jak Ty. Nie trzeba od razu kogoś zwyzywać by wyrazić swoją dezaprobatę.

  24.06.2011 19:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×