Głębia drapieżców

Shark Dive, USA 2015

Autor filmu porzucił wygodne życie w Nowym Jorku, by filmować podwodny świat. Z kamerą przemierzał oceaniczne głębie w poszukiwaniu najgroźniejszych zwierząt morskich - rekinów.

  • Czas trwania: 57 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Andy Brandy Casagrande

Głębia drapieżców w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • John Freeburn Zdjęcia
  • Katie Bauer Scenariusz
  • Andy Brandy Casagrande Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Autor filmu porzucił wygodne życie w Nowym Jorku, by filmować podwodny świat. Z kamerą przemierzał oceaniczne głębie w poszukiwaniu najgroźniejszych zwierząt morskich. Okazuje się, że rekiny mogą różnić się między sobą. Niektóre są nieśmiałe, inne odważne. Bywają nieprzewidywalne, a nawet przyjacielskie. Dokument prezentuje niezwykłe zdjęcia zrobione pod wodą i wiele ekscytujących sytuacji.

Autor dokumentalnego filmu Andy Brandy Casagrande porzuca wygodne życie w Nowym Jorku, aby przez wiele lat filmować dziki, podwodny świat. Jego celem stały się stworzenia rzadkie i groźne, ale fascynujące. Z kamerą przemierza oceaniczne głębie. Postanawia się zmierzyć z rekinami i bliżej poznać te groźne zwierzęta. Okazuje się, że są one bardzo różne: nieśmiałe i odważne, nieprzewidywalne i - choć trudno w to uwierzyć - przyjacielskie. Zasłużenie zdobył nagrodę Emmy za filmy, dzięki którym może pokazać widzom to, czego zwykły śmiertelnik nie ma możliwości zobaczyć. Niesamowite podwodne zdjęcia i mnóstwo zapierających dech sytuacji.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×