Góra śmierci: Trzęsienie ziemi w Nepalu

Mountain of Death, Wielka Brytania 2015

25 kwietnia 2015 roku w Nepalu doszło do trzęsienia ziemi. W dokumencie przedstawione zostaną losy ocalonych z wyprawy na najwyższą górę świata oraz historia tego dnia na Evereście.

  • Czas trwania: 46 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Góra śmierci: Trzęsienie ziemi w Nepalu w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

25 kwietnia 2015 roku w Nepalu doszło do trzęsienia ziemi o sile 7,9 stopnia w skali Richtera. W dokumencie przedstawione zostaną losy ocalonych z wyprawy na najwyższą górę świata oraz historia tego dnia na Evereście. Kilka dni później obszar nadal był zagrożony. Tysiące pozbawionych jedzenia i wody osób zostały uwięzione pod gruzami.

W sobotę, 25 kwietnia 2015 roku doszło w Nepalu do trzęsienia ziemi o mocy 7.9 stopnia, powodując śmierć i zniszczenia na wielką skalę. Trzęsienie nastąpiło w regionie, gdzie nie było takich nieszczęść od kilkudziesięciu lat. Dokument przedstawia losy ocalonych z wyprawy na najwyższą górę świata. Zobaczymy historię śmiertelnego dnia na Evereście. Kilka dni później ten obszar był nadal w stanie zagrożenia: tysiące zmarłych, osieroconych, rannych, bez jedzenia i wody, uwięzionych pod gruzami. W tym czasie rozpoczynał się właśnie sezon wspinaczkowy i nie brakowało poszukiwaczy przygód z całego świata, którzy chcieli spełnić swoje marzenia wchodząc na najwyższe góry.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×