Goryl śnieżek w Barcelonie

Floquet de Neu / Snowflake the White Gorilla, Hiszpania 2011

Jedyny biały goryl na świecie, Śnieżek, wyrusza do wielkiego miasta, gdzie rezyduje wróżka, która może przemienić zwierzątko w zwykłego przedstawiciela gatunku.

 • Czas trwania: 90 minut, Gatunek: Film animowany
 • Reżyseria: Andrés G. Schaer

Goryl śnieżek w Barcelonie w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

 • Amèlia Mora Scenariusz
 • Andrés G. Schaer Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Jedyny biały goryl na świecie, Śnieżek, wywołuje zachwyt dzieci, lecz lokatorzy zoo odrzucają albinosa. Wyszydzana małpka wyrusza do wielkiego miasta, gdzie rezyduje wróżka, która może przemienić zwierzątko w zwykłego przedstawiciela gatunku. Ścigani przez kłusowników sprytny albinos i towarzyszący mu przyjaciel - wesoła czerwona panda, wywołują spore zamieszanie w metropolii.

Bohaterem filmu jest jedyny biały goryl na świecie. Śnieżek wywołuje zachwyt dzieci, ale lokatorzy zoo odrzucają małpiszona-albinosa. Odtrącony i wyszydzany przez innych, Śnieżek wyrusza do wielkiego miasta, gdzie rezyduje wróżka, która jako jedyna może przemienić go w zwykłego goryla. Tak rozpoczyna się przygoda sprytnej małpki oraz towarzyszącego jej przyjaciela - wesołej czerwonej pandy. Ścigani przez kłusowników, wywołują w metropolii spore zamieszanie.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×