Handel bronią

Correspondent: Gun Traffic, Wielka Brytania 2003

David Akinsanya wyrusza wraz grupą policjantów na spustoszone wojną Bałkany, gdzie śledzi nielegalny proceder handlu bronią, przemycanej stąd do Francji, Niemiec i Holandii.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Prowadzący: David Akinsanya

Handel bronią w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

  • David Akinsanya

Opis programu

ZwińRozwiń

David Akinsanya wyrusza wraz grupą policjantów na spustoszone wojną Bałkany, gdzie śledzi nielegalny proceder handlu bronią, przemycanej stąd do Francji, Niemiec i Holandii. Odkrywa także kulisy mrocznego świata bałkańskich handlarzy bronią, którzy jak się wydaje pozostają nietykalni wobec prawa. Przerzucana w ten sposób do krajów zachodnich broń najczęściej trafia w ręce dealerów narkotykowych. W samej Wielkiej Brytanii ilość przestępstw z użyciem broni w ostatnich latach podwoiła się.

David Akinsanya wyrusza wraz grupą policjantów na spustoszone wojną Bałkany, gdzie śledzi nielegalny proceder handlu bronią, przemycanej stąd do Francji, Niemiec i Holandii. Odkrywa także kulisy mrocznego świata bałkańskich handlarzy bronią, którzy jak się wydaje pozostają nietykalni wobec prawa. Przerzucana w ten sposób do krajów zachodnich broń najczęściej trafia w ręce dealerów narkotykowych. W samej Wielkiej Brytanii ilość przestępstw z użyciem broni w ostatnich latach podwoiła się, a w innych krajach europejskich utrzymują się podobne tendencje. Czy rządom zaangażowanych państw uda się ukrócić działalność handlarzy bronią, szczególnie jeśli im samym zdarza się korzystać z potajemnych źródeł przy nabywaniu broni.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×