Handel dziewictwem

Cambodia : The Virginity Trade, Wielka Brytania 2009

W krajach azjatyckich wielu mężczyzn wierzy, że kontakt seksualny z dziewicą przyniesie im szczęście. Dokument przedstawia świat handlu dziewictwem i historie tych, którym zniszczył on życie.

  • Czas trwania: 75 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Handel dziewictwem w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

W krajach azjatyckich wielu mężczyzn wierzy, że kontakt seksualny z dziewicą przyniesie im zdrowie, młodszy wygląd i szczęście. Są nawet gotowi zapłacić za możliwość obcowania po raz pierwszy z dziewczynkami. Jednak bycie dziewicą można udawać, a to niesie ze sobą również wzrost zagrożenia zarażenia wirusem HIV. Na rynku rośnie zatem potrzeba na coraz młodsze dziewczęta, tak by klienci mogli być pewni ich niewinności. Dokument przedstawia zakazany świat handlu dziewictwem i historie tych, którym zniszczył on życie.

W krajach azjatyckich wielu mężczyzn wierzy, że kontakt seksualny z dziewicą przyniesie im zdrowie, młodszy wygląd i szczęście. Są nawet gotowi zapłacić za możliwość obcowania po raz pierwszy z takimi dziewczynkami. Jednak bycie dziewicą można udawać, a to niesie ze sobą również wzrost zagrożenia zarażenia wirusem HIV. Na rynku rośnie zatem potrzeba na coraz młodsze dziewczęta, tak by klienci mogli być pewni ich niewinności. W dokumencie przez serię intymnych wywiadów poznajemy zakazany świat handlu dziewictwem i historie tych, którym zniszczył on życie. Czy można coś zrobić, by uchronić niewinne dzieci przed podobnym wykorzystywaniem?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×