Hillary Clinton. Wzloty i upadki

Hillary Clinton: A Woman on the Edge, Francja 2016

Hillary Clinton jest kandydatką Partii Demokratycznej w wyborach prezydenckich w USA w 2016 r. Do 2013 roku była sekretarzem stanu. Jest pierwszą kobietą senatorem.

 • Czas trwania: 53 minut, Gatunek: Film dokumentalny
 • Reżyseria: William Karrel

Hillary Clinton. Wzloty i upadki w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • William Karrel Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Hillary Clinton jest kandydatką Partii Demokratycznej w wyborach prezydenckich w USA w 2016 roku. Kobieta, która kiedyś była jedynie żoną prezydenta, teraz sama ubiega się o najwyższy urząd w państwie. Nominowana przez Baracka Obamę na sekretarza stanu, pełniła tę funkcję do 2013 roku. Jest pierwszą kobietą senatorem. Współpracuje z liderkami politycznymi w zakresie równouprawnienia ekonomicznego i politycznego kobiet oraz praw człowieka.

Bohaterką filmu jest Hillary Clinton, kandydatka Partii Demokratycznej w wyborach prezydenckich w USA w 2016 roku. Historia kobiety, która rozpoczęła karierę jako żona przyszłego prezydenta, a teraz pnie się na sam szczyt, do Białego Domu w Waszyngtonie. Nominowana przez Baracka Obamę sekretarzem stanu, pełniła tę funkcję do 2013 roku. Jest pierwszą kobietą senatorem. Współpracuje z liderkami politycznymi w zakresie równouprawnienia ekonomicznego i politycznego kobiet oraz praw człowieka. Powszechnie uważa się, że żaden polityk nie był nigdy tak atakowany jak ona. I to zarówno w kwestiach zawodowych, jak i prywatnych. Film jest bogato ilustrowany archiwaliami z życia Hillary Clinton i kolejnych etapów jej kariery. Usłyszymy również wypowiedzi ekspertów, polityków i wyborców, a także zwolenników i przeciwników.

Komentarze

Skomentuj
 • anna (gość)

  kto opracował stronę muzyczną?bo nie ma zadnej informacji.

  20.11.2016 18:15

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×