Honey 2

Honey 2 (Dance Battle), USA 2011

17-letnia Maria Ramirez warunkowo opuszcza poprawczak. Opiekunką nastolatki zostaje matka Honey - założycielki studia tańca. Maria też kocha taniec, nie wyobraża sobie życia bez swojej pasji.

  • Czas trwania: 120 minut, Gatunek: Komediodramat
  • Reżyseria: Bille Woodruff

Honey 2 w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Blayne Weaver Scenariusz
  • Alyson Fouse Scenariusz
  • Bille Woodruff Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

17-letnia Maria Ramirez warunkowo opuszcza poprawczak. Opiekunką nastolatki zostaje matka Honey - tancerki, choreografki, założycielki studia tańca na Bronksie. Maria też kocha taniec, nie wyobraża sobie życia bez swojej pasji. Jej były chłopak Luis, lider grupy tanecznej 718, namawia dziewczynę do wznowienia treningów. Maria dołącza do formacji, lecz rezygnuje z ćwiczeń, gdy zauważa, że Luis podejmuje działania niezgodne z prawem. Namawia do współpracy niedoświadczonych tancerzy z grupy HD. W studio Honey zespół przygotowuje się do turnieju.

Siedemnastoletnia Maria Ramirez (Kat Graham) warunkowo opuszcza poprawczak. Opiekunką nastolatki zostaje Connie Daniels (Lonette McKee), matka Honey - tancerki, choreografki i założycielki studia tańca na Bronksie. Maria, podobnie jak Honey, kocha taniec, ale jest realistką. Wie, że tylko ciężko pracując zarobi na utrzymanie. Nie potrafi jednak wyobrazić sobie życia bez swojej największej pasji. Jej były chłopak, Luis (Christopher 'War' Martinez), lider tanecznej grupy 718, odpowiedzialny za sprowadzenie dziewczyny na złą drogę, namawia ją do wznowienia treningów. Maria dołącza do grupy. Widząc jednak, że Luis znowu pakuje się w kłopoty z prawem, rezygnuje. Przygodę z tańcem kontynuuje namawiając do współpracy zdolnych, choć niedoświadczonych tancerzy z grupy HD. Trenując w studio Honey, Maria i jej ekipa przygotowują się do wzięcia udziału w telewizyjnym turnieju "Taneczna bitwa", gdzie ich najpoważniejszymi konkurentami do zwycięstwa będą ludzie z 718. "Honey 2" to kontynuacja muzycznego przeboju z 2003 roku, który znacząco przyczynił się do rozkwitu popularności Jessiki Alby. Opowieść o dziewczynie, która wbrew przeciwnościom losu realizuje marzenia i otwiera własne studio tańca dla młodzieży, stała się komercyjnym sukcesem. Zaliczana jest obok m.in. "W rytmie hip-hopu" i "Step Up", do cieszącego się niesłabnącą popularnością nurtu współczesnego dramatu miejskiego poświęconego muzyce i tańcowi. Fabuła drugiej części "Honey" obraca się wokół telewizyjnego konkursu tanecznego dla młodych talentów, którego stawką jest 100 tysięcy dolarów, tournée dookoła świata z gwiazdą popu i staż u słynnego choreografa. Grupę nieopierzonych tancerzy do zwycięstwa poprowadzić chce Maria Ramirez. W wychowaną na Bronksie dziewczynę z trudną przeszłością i niespełnionymi tanecznymi ambicjami wcieliła się Kat Graham, aktorka, piosenkarka, producentka, tancerka i modelka, znana przede wszystkim jako Bonnie Bennett z serialu "Pamiętniki wampirów".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×