Imperium

Polska 2009

Historia Żeni i Oksany - młodych tancerek z Ukrainy, które przyjechały do Rzeszowa zza wschodniej granicy, aby występować w rewii w osobliwym, niebieskim hotelu "Imperium".

  • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Imperium w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Żenia i Oksana to młode dziewczyny z Ukrainy. Razem z innymi tancerkami przyjechały do Rzeszowa zza wschodniej granicy, aby występować w rewii w osobliwym, niebieskim hotelu: Imperium". Wśród kolorowych piór i cekinów prezentują swoje wdzięki bardzo nielicznej publiczności. Twórcy filmu podglądają ich codzienne życie, razem z nimi rozmyślają o wyborach i marzeniach. Choć ich przeżycia są podobne, dziewczyny mają zupełnie inne pragnienia i plany na życie.

Żenia i Oksana to młode dziewczyny z Ukrainy. Razem z innymi tancerkami zza wschodniej granicy przyjechały do Rzeszowa, żeby występować w rewii w osobliwym, niebieskim hotelu "Imperium". Wśród kolorowych piór i cekinów prezentują swoje wdzięki bardzo nielicznej publiczności. Twórcy filmu podglądają ich codzienne życie, razem z nimi rozmyślają o wyborach i marzeniach. Choć ich przeżycia są podobne, dziewczyny mają zupełnie inne pragnienia i plany na życie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×