Indyki atakują

When Turkeys Attack, USA

Program opowiada o atakach indyków na ludzi. Znawca zwierzęcych zachowań wyjaśnia, dlaczego te ptaki bywają agresywne i niebezpieczne.

  • Gatunek: Film dokumentalny

Indyki atakują w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Indyki są rdzennymi mieszkańcami Ameryki Północnej i od wieków przygotowuje się z nich najważniejszą potrawę z okazji Święta Dziękczynienia. Jednak ptaki te bywają agresywne i niebezpieczne. Program ukazuje historie osób, które zostały zaatakowane przez indyki. Widzowie zobaczą m.in. ptaki atakujące listonoszy, polujące na myśliwych, znęcające się nad staruszkami.

Indyki są rdzennymi mieszkańcami Ameryki Północnej i od wieków przygotowuje się z nich najważniejszą potrawę z okazji Święta Dziękczynienia. Jednak ptaki te bywają agresywne i niebezpieczne. Program ukazuje historie osób, które zostały zaatakowane przez indyki. Widzowie zobaczą m.in. ptaki atakujące listonoszy, polujące na myśliwych, znęcające się nad staruszkami. Problem nie dotyczy tylko terenów wiejskich, bowiem gangi indyków atakują także miasta i przedmieścia. Znawca zwierzęcych zachowań wyjaśnia, dlaczego ptaki tak się zachowują.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×