Intrygi - superbroń Kremla

Active Measures, USA 2018

Rosyjscy agenci działają na każdym kontynencie. Wraz z ujawnieniem powiązań współpracowników Donalda Trumpa z Kremlem, stało się jasne, że nikt nie doceniał w pełni przebiegłości Władimira Putina.

 • Czas trwania: 110 minut, Gatunek: Film dokumentalny
 • Reżyseria: Jack Bryan

Intrygi - superbroń Kremla w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Jack Bryan Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Spiski, wnikanie szpiegów w najważniejsze państwowe struktury, wykradanie ściśle strzeżonych tajemnic - wszystkie te praktyki nie są reliktem Zimnej Wojny. Rosyjscy agenci działają na każdym kontynencie, zakulisowo wpływając na losy świata. Wraz z ujawnieniem powiązań współpracowników Donalda Trumpa z Kremlem, stało się jasne, że nikt nie doceniał w pełni przebiegłości Władimira Putina. Jack Bryan ujawnia dowody na tajną operację prowadzoną przez rosyjskie służby specjalne od 30 lat.

Spiski, wnikanie szpiegów w najważniejsze państwowe struktury, wykradanie ściśle strzeżonych tajemnic – wszystkie te praktyki nie są reliktem Zimnej Wojny. Rosyjscy agenci działają na każdym kontynencie, zakulisowo wpływając na losy świata. Wraz z ujawnieniem powiązań współpracowników Donalda Trumpa z Kremlem, stało się jasne, że nikt nie doceniał w pełni przebiegłości Władimira Putina. Filmowiec Jack Bryan ujawnia dowody na tajną operację prowadzoną przez rosyjskie służby specjalne od 30 lat. Celem wyznaczonej przez Władimira Putina misji jest zakłócenie przebiegu najważniejszych wydarzeń na świecie oraz obracanie sytuacji na korzyść Rosji. Zwieńczeniem działań agentów były manipulacje w trakcie amerykańskich wyborów prezydenckich w 2016 roku. "Intrygi – superbroń Kremla" to przełomowy dokument, który odbił się szerokim echem w mediach na całym świecie.

Komentarze

Skomentuj
 • Skałosz (gość)

  "Trzech rzeczy nie da się ukryć na długo - Słońca, Księżyca i Prawdy."

  01.05.2019 00:18
 • Ja (gość)

  Czuć Demokratami po przegranych wyborach. Jednak kilku informacji można przypisać cechy wiarygodności. Dla rozżalonych że w Polsce jest walka polityczna i było tak pięknie głaskać się po pośladkach - niech zobaczą jak ta walka wygląda w USA.

  30.04.2019 23:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×