Irlandia z lotu ptaka

Aerial Ireland, USA 2017

Dokument przedstawia widzom złożony obraz pięknej, zachodniej Europy. Wszystko to dzięki krajobrazom kręconym z nowoczesnych dronów i helikopterów. To całkowicie nowa, nieznana wizja Irlandii.

  • Czas trwania: 46 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Phil Keoghan

Irlandia z lotu ptaka w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Phil Keoghan Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Dokument przedstawia spektakularny obraz Irlandii - wielopłaszczyznowej i złożonej krainy, która miała niebagatelne znaczenie dla historii Europy zachodniej. Twórcy pokazują pierwotne krajobrazy, wykute przez cofające się prehistoryczne lodowce. Neolityczne grobowce, średniowieczne miasta i zamki z epoki Wikingów, to wspaniała historia i krajobrazy pokazane w nowatorski i odkrywczy sposób.

Dokument przedstawia widzom złożony obraz pięknej, zachodniej Europy. Wszystko to dzięki krajobrazom kręconym z nowoczesnych dronów i helikopterów. To całkowicie nowa, nieznana dotąd wizja Iralndii. Dokument przedstawia spektakularny obraz wielopłaszczyznowej i złożonej krainy, która miała niebagatelne znaczenie dla historii Europy zachodniej. Twórcy pokazują pierwotne krajobrazy, wykute przez cofające się prehistoryczne lodowce. Neolityczne grobowce, średniowieczne miasta i zamki z epoki Wikingów, to wspaniała historia i krajobrazy pokazane w nowatorski i odkrywczy sposób.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×