Jak być gejem w Pakistanie

How Gay is Pakistan?, Wielka Brytania 2015

Mawaan Rizwan podróżuje po ojczyźnie, aby pokazać, jak wygląda życie osób z kręgu LGBT w Pakistanie oraz gdzie homoseksualizm jest nielegalny i uważany za chorobę.

  • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Masood Khan

Jak być gejem w Pakistanie w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Masood Khan Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Podczas podróży po Pakistanie Mawaan Rizwan poznaje ludzi deklarujących się jako homoseksualiści i transwestyci oraz żyjących według własnych przekonań, pomimo ciągłego strachu przed prześladowaniem. Z jednej strony mieszkańcy oferują mu ziołowe leki, które mają pomóc mu wyleczyć się z homoseksualizmu. Z drugiej zaś Mawaan odnajduje szokujący świat, w którym choć oficjalnie prawa osób LGBT są restrykcyjnie ograniczone, kontakty ludzi tej samej płci występują często.

Mawaan Rizwan podróżuje po swojej ojczyźnie, aby pokazać, jak wygląda życie osób z kręgu LGBT w Pakistanie oraz gdzie homoseksualizm jest nielegalny i uważany za chorobę. Podczas podróży po Pakistanie Mawaan Rizwan poznaje ludzi deklarujących się jako homoseksualiści i transwestyci oraz żyjących według własnych przekonań, pomimo ciągłego strachu przed prześladowaniem. Z jednej strony mieszkańcy oferują mu ziołowe leki, które mają pomóc mu wyleczyć się z homoseksualizmu, z drugiej zaś Mawaan odnajduje szokujący świat, w którym choć oficjalnie prawa osób LGBT są restrykcyjnie ograniczone, kontakty ludzi tej samej płci występują często.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×