Jak być kochaną, czyli 50 lat historii z Trójką

Polska 2012

Koncert w Teatrze Polskim z okazji 50-lecia działalności radiowej Trójki. Będzie to muzyczna podróż po pięciu dekadach historii Polski i Programu 3. Polskiego Radia.

 • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Film dokumentalny
 • Prowadzący: Artur Andrus, Grażyna Torbicka

Jak być kochaną, czyli 50 lat historii z Trójką w telewizji

ZwińRozwiń
 • Niedziela 04.11.2012 22:10 Odcinek 2

  TVP 2

 • Niedziela 04.11.2012 19:05 Odcinek 1

  TVP 2

Prowadzący

 • Artur Andrus
 • Grażyna Torbicka

Opis programu

ZwińRozwiń

4 listopada w Teatrze Polskim odbędzie się koncert jubileuszowy z okazji 50-lecia działalności radiowej Trójki. Będzie to muzyczna podróż po pięciu dekadach historii Polski i Programu 3. Polskiego Radia. Największe przeboje ostatnich 50 lat zaśpiewają najlepsi polscy wykonawcy. Po raz pierwszy będzie można usłyszeć utwory z repertuaru legend polskiej sceny muzycznej, m.in. Czesława Niemena, Ewy Demarczyk i Republiki, w interpretacjach zaproszonych artystów. Koncert wzbogacą materiały archiwalne.

4 listopada w Teatrze Polskim odbędzie się koncert jubileuszowy Radiowej Trójki z okazji 50 - lecia jej działalności. Koncert transmitowany na antenach Trójki oraz TVP 2 będzie rodzajem muzycznej podróży po pięciu dekadach historii Polski i Programu 3 Polskiego Radia. Największe przeboje ostatnich 50 lat zaśpiewają najlepsi polscy wykonawcy: Kayah, Anna Maria Jopek, Justyna Steczkowska, Katarzyna Nosowska, Monika Brodka, Maciej Maleńczuk, Mietek Szcześniak, Raz Dwa Trzy, T. Love i inni. Po raz pierwszy będzie można usłyszeć niezapomniane utwory z repertuaru legend polskiej sceny muzycznej, m.in. Czesława Niemena, Ewy Demarczyk i Republiki, w interpretacjach zaproszonych artystów. Koncert wzbogacą materiały archiwalne z wypowiedziami znanych ludzi związanych na przestrzeni lat z Programem 3 PR. Na scenie wystąpią także Stefan Friedmann, Wojciech Mann, Marek Niedźwiecki, Piotr Baron i Agnieszka Szydłowska. Koncert poprowadzą Artur Andrus i Grażyna Torbicka.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×