Jak rozgniewać ptaka, czyli prawdziwe Angry Birds

The Real Angry Birds, Niemcy 2014

Dokument przyjrzy się bliżej wielu gatunkom ptaków i przedstawi wypracowane przez nie sposoby przetrwania. Ptaki rywalizują między sobą o pożywienie i terytorium, które pozwolą im przeżyć.

  • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Phil Cole

Jak rozgniewać ptaka, czyli prawdziwe Angry Birds w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Phil Cole Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

"Angry Birds" to popularna gra komputerowa, która bawi miliony osób na świecie. Autorzy pokazują, że w przyrodzie istnieją prawdziwe "angry birds", które często okazują agresję, aby np.: obronić swoje terytorium, potomstwo, partnera, wybraną gałąź i pokarm. Dla ptaków złość jest kluczem do przetrwania.

"""Angry Birds"" należy do najbardziej popularnych gier ostatnich lat. Miliony ludzi na całym świecie nieprzerwanie bawią się w ""totalną demolkę"" z pomocą kolorowych ptaków. Angry Birds zostały kolejnymi ikonami popkultury. Towarzyszą ludziom w każdym miejscu i o każdym czasie - począwszy od telefonu komórkowego, poprzez pościel, na piórniku czy bieliźnie kończąc. W dokumencie zaprezentowane zostaną prawdziwe ""angry birds"", które tworzą ziemską faunę. Rywalizują o jedzenie, schronienie lub potomstwo. Dla ptaków agresja to klucz do przetrwania."

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×