Jak się lata w Azji?

Inside Singapore Airlines, Singapur 2016

Kulisy funkcjonowania największych linii lotniczych w Azji Południowo-Wschodniej - wielokrotnie nagradzanych Singapore Airlines.

  • Czas trwania: 56 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Jak się lata w Azji? w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Singapore Airlines obchodzą jubileusz 70-lecia działalności. Z tej okazji reporterzy zaglądają za kulisy tych największych linii lotniczych Azji Południowo-Wschodniej, przy okazji stawiając pytania o przyszłość tego rodzaju transportu. Kamery towarzyszą personelowi pokładowemu, inżynierom, kucharzom i pracownikom obsługi naziemnej. Wszyscy dokładają starań, aby połączenia nie miały opóźnień.

Wielokrotnie nagradzane Singapore Airlines obchodzą siedemdziesięciolecie działalności. Z tej okazji reporterzy National Geographic zaglądają za kulisy tych największych linii lotniczych Azji Południowo-Wschodniej i stawiają pytania o przyszłość transportu lotniczego. Towarzyszymy z kamerą personelowi pokładowemu, inżynierom, kucharzom i pracownikom obsługi naziemnej, którzy robią, co w ich mocy, by setki lotów odbywały się zgodnie z planem, a podróżni docierali na miejsce zadowoleni.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×