Jak znaleźć miłość w Internecie

How to Find Love Online, Wielka Brytania 2016

Doktor Xand van Tulleken, specjalista w zakresie zdrowia publicznego na uniwersytecie w Nowym Jorku, loguje się na portale randkowe, by znaleźć miłość życia. Pomaga mu w tym matematyk dr Hannah Fry.

  • Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Helen Williamson

Jak znaleźć miłość w Internecie w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Helen Williamson Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Internetowe portale randkowe zmieniły życie ludzi. Jedna na pięć par poznaje się w sieci. 91 milionów ludzi loguje się na strony internetowe w poszukiwaniu partnera. Należy do nich dr Xand van Tulleken, specjalista w zakresie zdrowia publicznego na Fordham University w Nowym Jorku, prywatnie zbliżający się do czterdziestki przystojny kawaler, który marzy o znalezieniu miłości życia. Wykładająca matematykę w University College London dr Hannah Fry korzysta z wiedzy na temat statystki, by pomóc mu w trafieniu na wymarzoną osobę.

Internetowe portale randkowe zmieniły nasze życie. Dziś jedna na pięć par na świecie poznaje się w Internecie, a 91 milionów z nas loguje się na różnego rodzaju strony w poszukiwaniu partnera. Należy do nich również dr Xand van Tulleken, specjalista w zakresie zdrowia publicznego na Fordham University w Nowym Jorku, prywatnie zblizający sie do czterdziestki przystojny kawaler, który marzy o znalezieniu swojej drugiej połówki. Czy dr Hannah Fry wykładająca matematykę w University College London, pomoże mu znaleźć miłość jego życia, korzystając ze swojej wiedzy na temat statystki? Ile jest prawdy w zapewnieniach agencji matrymonialnych obiecujących znalezienie idealnie dopasowanego partnera dzięki zastosowaniu "naukowych" metod?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×