Jan Nowak Jeziorański - kulisy zdarzeń

Polska 2007

Relacje Jana Nowaka Jeziorańskiego ze spotkań-rozmów z wieloma wybitnymi postaciami, jego filozofia historii i rozwoju Polski.

  • Czas trwania: 33 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Jan Nowak Jeziorański - kulisy zdarzeń w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Znany na świecie Polak, polityk, politolog, patriota, działacz, dziennikarz i żołnierz spotykał się w swoim długim życiu w wieloma wybitnymi postaciami. W kolejnych odcinkach widzowie poznają jego relacje z tych rozmów, jego filozofię historii i rozwoju Polski. Krótkie wprowadzenie oraz przedstawienie sylwetki narratora znajduje się w wypowiedzi Władysława Bartoszewskiego. W odcinku drugim trzej prezydenci USA: Jimmy Carter, Ronald Reagan, George Bush, oraz Lech Wałęsa i Leszek Balcerowicz.

Znany na świecie Polak, polityk, politolog, patriota, działacz, dziennikarz i żołnierz spotykał się w swoim długim życiu w wieloma wybitnymi postaciami. W kolejnych odcinkach poznamy jego relacje z tych spotkań-rozmów, jego filozofię historii i rozwoju Polski. Krótkie wprowadzenie oraz przedstawienie sylwetki narratora znajduje się w wypowiedzi Władysława Bartoszewskiego. W odcinku drugim trzej prezydenci USA: Jimmy Carter, Ronald Reagan, George Bush oraz Lech Wałęsa i Leszek Balcerowicz.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×