Jej historia: Wolność osobista

Her story: The Female Revolution. The Personal Story, Wielka Brytania 2015

Seria dokumentalna BBC Worldwide o kobietach, które osiągnęły sukces, zostały przywódczyniami i liderkami. W tym odcinku o wolności osobistej kobiet - od afrykańskich pustyń po wielkie Chiny.

 • Czas trwania: 47 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Opis programu

ZwińRozwiń

Seria dokumentalna BBC Worldwide o kobietach, które osiągnęły sukces, zostały przywódczyniami i liderkami. W tym odcinku o wolności osobistej kobiet - od afrykańskich pustyń po wielkie Chiny, gdzie kobiety kwestionują społeczne oczekiwania.

Seria dokumentalna BBC Worldwide o kobietach, które osiągnęły sukces, zostały przywódczyniami i liderkami. W tym odcinku o wolności osobistej kobiet: od afrykańskich pustyń po wielkie Chiny, gdzie kobiety kwestionują społeczne oczekiwania. Przemoc seksualna to jeden z najważniejszych problemów. W każdej kulturze płeć żeńska jest podrzędna. Celem przemocy seksualnej nie jest seks, tylko dominacja. Salwador, Niger, Chiny i walka o prawa kobiet. Bohaterki tej części wierzą, że rozwiązanie leży w rozmowie o wspólnym przyszłym zwycięstwie oraz wspólnym doświadczeniu walki z mizoginizmem, z dyskryminacją. Są pewne, że świat można i trzeba zmieniać.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×