Jetsonowie

Jetsons: The Movie, USA 1990

Spacely, szef firmy, w której pracuje George Jetson, wysyła go na odległą asteroidę, by znalazł sabotażystę niszczącego urządzenia w tamtejszej fabryce. Jetson zabiera ze sobą rodzinę.

  • Czas trwania: 82 minut, Gatunek: Film animowany
  • Reżyseria: Joseph Barbera, William Hanna

Jetsonowie w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Joseph Barbera Reżyseria
  • William Hanna Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Na jednej z odległych asteroid znajdują się ogromne złoża rudy, z której produkuje się koła zębate. Ktoś stale niszczy urządzenia w fabryce, co powoduje przestoje w pracy. Grozi to bankructwem. Spacely, szef firmy, w której pracuje także George Jetson, nakazuje schwytać sabotażystę, ale żaden z wiceprezesów wysłanych na asteroidę do kierowania odległą filią nie zdołał tego uczynić. Spacely musi znaleźć kolejnego kandydata. Wybór pada na George'a, który rusza w podróż wraz z żoną Jane, nastoletnią córką Judy, synem Elroyem oraz służącą Rosie.

"Jetsonowie" to pełnometrażowy film animowany przedstawiający przygody kosmicznej rodziny Jetsonów. George Jetson zostaje awansowany na stanowisko wiceprezesa korporacji Kosmiczne Koła Zębate. Ma odtąd kierować własnym oddziałem fabryki kół zębatych, znajdującym się na dalekiej asteroidzie. Cała rodzina przeprowadza się więc w nowe miejsce. George jednak szybko przekonuje się, że ktoś sabotuje pracę fabryki.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 5.8 Głosów: 10

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×