Kambodża. W świecie magicznych świątyń i pływających wiosek

Cambodia - Land of Enchanted Temples and Floating Villages, Niemcy 2022

Kambodża ma wiele do zaoferowania, choć nadal nie jest w pełni doceniana przez turystów. Autorzy dokumentu odwiedzają mi.in. słynące ze świątyń Angkor Wat.

 • Czas trwania: 44 minut, Gatunek: Film dokumentalny
 • Reżyseria: Martin Schacht

Kambodża. W świecie magicznych świątyń i pływających wiosek w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Martin Schacht Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Autorzy dokumentu przemierzają Kambodżę, by pokazać widzom ten fascynujący kraj i jego mieszkańców. W Angkor Wat, słynnym mieście świątyń, konserwatorzy zabezpieczają zabytkowe budowle. W górach Kulen zbieracze wspinają się na wysokie drzewa, by podebrać miód dzikich pszczół. W pływających wioskach na jeziorze Tonle Sap ludzie żyją blisko natury, mając za sąsiadów krokodyle.

Wyprawa do kraju, który nadal nie został w pełni doceniony przez turystów, a ma im wiele do zaoferowania. Autorzy dokumentu przemierzają Kambodżę wzdłuż i wszerz, by pokazać ten fascynujący kraj i jego mieszkańców. W Angkor Wat, słynnym mieście świątyń, konserwatorzy zabezpieczają zabytkowe budowle. W górach Kulen zbieracze wspinają się na wysokie drzewa, by podebrać miód od dzikich pszczół. W pływających wioskach na jeziorze Tonle Sap ludzie żyją blisko natury, mając za sąsiadów krokodyle.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×